Najbliższe spektakle

Aktualności

 • Zakończyła się XI edycja Wybrzeża Sztuki!
  Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie! Wczoraj zakończyła się XI edycja naszego przeglądu Wybrzeże Sztuki. W jego ramach zaprezentowaliśmy z powodzeniem WOJNĘ POLSKO-RUSKĄ POD FLAGĄ BIAŁO-CZERWONĄ Doroty Masłowskiej w reżyserii Pawła Świątka z Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, spektakl EWELINA PŁACZE Anny Karasińskiej z TR Warszawa, najnowsze przedstawienie Jana Klaty -...
  Więcejo "Zakończyła się XI edycja Wybrzeża Sztuki!"
 • Ósma Recepta w Starej Aptece
  Już jutro o godzinie 18.00 odbędzie się ósma Recepta w Starej Aptece, w ramach której zaprezentujemy film WHITE CUBE Wojciecha Pustoły. Po projekcji odbędzie się rozmowa z reżyserem. Wstęp wolny!
  Więcejo "Ósma Recepta w Starej Aptece"
 • TROJANKI na Festiwalu Boska Komedia
  Znakomite TROJANKI Eurypidesa w reżyserii Jana Klaty biorą udział w 12. edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia w konkursie INFERNO. Przedstawienie zostanie zaprezentowane w poniedziałek, 9 grudnia o godzinie 17.15 i we wtorek, 10 grudnia o godzinie 19.00 na Dużej Scenie Teatru Łaźnia Nowa w Krakowie.
  Więcejo "TROJANKI na Festiwalu Boska Komedia"
 • Sylwester w Teatrze
  Drodzy widzowie, w wieczór sylwestrowy zaprezentujemy trzy znakomite tytuły - KARMANIOLĘ czyli OD SASA DO LASA na Dużej Scenie, TAJEMNICZĄ IRMĘ VEP na scenie Stara Apteka oraz spektakl NIEZWYCIĘŻONY na Scenie Kameralnej w Sopocie! Po każdym spektaklu zapraszamy Państwa na noworoczny konkurs i lampkę wina.
  Więcejo "Sylwester w Teatrze"
 • Moniuszko w wydaniu nadzwyczajnym Dyskusyjnego Klubu Teatralnego
  Z okazji obchodów 200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki serdecznie zapraszamy na wydanie nadzwyczajne Dyskusyjnego Klubu Teatralnego, które odbędzie się w poniedziałek, 9 grudnia o godz. 19:00 w Starej Aptece w Gdańsku.
  Więcejo "Moniuszko w wydaniu nadzwyczajnym Dyskusyjnego Klubu Teatralnego"
 • Kup Bilet Prezent w Forum Gdańsk!
  Coraz bliżej Święta! Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego świątecznego punktu sprzedaży w Forum Gdańsk! Od jutra do 23 grudnia mogą tam Państwo kupić Bilet Prezent, będący idealną propozycją dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych upominków na święta. Osoba obdarowana sama wybierze kiedy, i na jaki spektakl, zechce go wykorzystać.
  Więcejo "Kup Bilet Prezent w Forum Gdańsk!"
 • Warsztaty z Polskiego Języka Migowego
  Co wiesz o świecie Głuchych? Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w warsztatach języka migowego. Podczas warsztatów będzie można nauczyć się najczęściej wykorzystywanych znaków PJM, a także poznać reguły migania z uwzględnieniem kluczowych dla tego języka zagadnień: spotkania będą poświęcone znakom w kontekście mimiki, przestrzeni, wizualizacji i gramatyki.
  Więcejo "Warsztaty z Polskiego Języka Migowego"
Pokaż więcej aktualności